ULUSLARARASI (HK) CO. LİMİTED Müktesebatın İyileştirilmesi

Yüksek Kalite / En İyi Hizmet / Hızlı Yanıt

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

BETTERING INTERNATIONAL(HK) CO.,LIMITED Fabrika turu

 • Üretim hattı
  Biz, araştırma, geliştirme ve bu alanda yıllarca deneyim için sağlık, cerrahi, spor ve veteriner geniş bir bandaj, bant, şerit ve ped tek kullanımlık tıbbi ürünler pazarlama konusunda uzmanlaşmış bulunmaktadır.

  En iyi profesyonel ürünleri ve insancıllaştırılmış tasarımları ve çekici ambalajları ve en iyi hizmeti daha iyi insan sağlığı ve yaşam için en rekabetçi fiyatla sunmak için yeni teknoloji yeniliği ve yeni materyal üzerine odaklanıyoruz. Daha iyi kalite ve maliyet kontrolü ve daha kısa teslim süresi taahhüdü desteklemek için profesyonel bir ekibimiz var.

  Bandajlarımız ve bantlarımız CE, FDA, ISO13485: 2008 onaylıdır.

  Tutkal püskürtme, yapıştırma, haddeleme, müşteri odaklı kesim ve değişken OEM ambalajlama ve aylık geniş üretim kapasitesi için en gelişmiş makinelere ve ekipmanlara sahibiz ve şimdi bandajlar ve bantlar alanında en önde gelen ve güvenilir tedarikçilerden biri haline geldik ve ürünlerimiz; Amerika, Kanada, İngiltere, Almanya, Japonya, Tayland dahil 40'tan fazla ülkede perakende ticaret için devlet ihalelerine, distribütörlere, hastanelere, eczane mağazalarına, fizik tedavi şirketlerine ve süpermarketlere şimdi en çok satan ....

  Biz içtenlikle karşılıklı gelişme için katılmak için sabırsızlanıyoruz ve profesyonel ve güvenilir iş ortağı olmak için söz veriyorum.

 • OEM / ODM
  OEM ODM HOŞGELDİNİZ

  Firmamız sizin için profesyonel OEM ve ODM hizmeti sunmaktadır.

  Biz tedarik örnekleri ve tasarım göre işleyebilir, müşteri logosu, wrap, kutu, karton, vb geliştirmek yardımcı olur.

 • Ar-Ge
  Ar-Ge departmanı acımasızca yeni ürünler, yeni desen, yeni tasarım arayışı içindedir.

  Misyonumuz, iş amaçlı en kaliteli ürünleri ve hizmeti sunmaktır. Ürün sürekli sürekli güncellenen kalite, dünya pazarına ihraç, tüm dünyada kullanıcılar tarafından hoş geldiniz.

İletişim bilgileri
BETTERING INTERNATIONAL(HK) CO.,LIMITED

İlgili kişi: Mr. Alex

Tel: 86-519-88261607

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin Message not be empty!